Series
Ratings
29
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0