Movies
Ratings
63
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0