Movies
Ratings
426
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
BeatRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Operation MincemeatRated ★ 4.0
King RichardRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.0