Movies
Ratings
174
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5