Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0