Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
Shadows in the PalaceRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5