Series
Ratings
169- My Friend Is Still AliveRated ★ 4.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 3.5- PubertyRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.5- FeelingsRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 3.5- You and IRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 3.5