Series
Ratings
286- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Hakuoki Season 1Rated ★ 2.5- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.0
- BeybladeRated ★ 3.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 2.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 5.0- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0