Movies
Ratings
600
Mickey 17Rated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0