Series
Ratings
53
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0