Movies
Ratings
142
The Night OwlRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5