Series
Ratings
14
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
Temptation IslandRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0