Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.5