Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0