Movies
Ratings
50
All About My WifeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0