Titles you rated
 SearchingRated ★ 5.0 SearchingRated ★ 5.0
 GattacaRated ★ 5.0 GattacaRated ★ 5.0
 After YangRated ★ 4.0 After YangRated ★ 4.0
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0 Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
 AvatarRated ★ 3.0 AvatarRated ★ 3.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.0 Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
 Hot Young BloodsRated ★ 1.0 Hot Young BloodsRated ★ 1.0
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Maundy ThursdayRated ★ 4.5 Maundy ThursdayRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 2.0 A Werewolf BoyRated ★ 2.0
 Architecture 101Rated ★ 2.0 Architecture 101Rated ★ 2.0
 The Beauty InsideRated ★ 2.0 The Beauty InsideRated ★ 2.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
 WhiplashRated ★ 3.0 WhiplashRated ★ 3.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 2.5 The ThievesRated ★ 2.5
 RatatouilleRated ★ 2.5 RatatouilleRated ★ 2.5