Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5