Movies
Ratings
75
SpencerRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 3.5
PigRated ★ 4.0
The Good BossRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.0
FranceRated ★ 2.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5