Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baymax!Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 1.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0