Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0