Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
LetoRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0