Titles you rated
Happy FeetRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5