Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 0.5
Whispering CorridorsRated ★ 0.5
FluRated ★ 2.5
ChawRated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0