Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5