Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0
The CursedRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0- 대학전쟁Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 1.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.5