Movies
Ratings
799
Wonder WomanRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 0.5
What a Girl WantsRated ★ 1.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 1.0