Series
Ratings
35
Baby Faced BeautyRated ★ 1.5
MonstarRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0