Movies
Ratings
208
Steel RainRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0