Titles you rated
The ShiningRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 4.5
The GuardianRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5