Movies
Ratings
398
George of the JungleRated ★ 4.0
First KnightRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
The Return of JafarRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Just Do It!Rated ★ 2.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 2.5
The Great DictatorRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.5
A Bold FamilyRated ★ 2.0
Mission to MarsRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 4.5