Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0