Movies
Ratings
63
OppenheimerRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0