Series
Ratings
26
Princess HoursRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0