Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0