Series
Ratings
50
SKY CastleRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0- Chef's Table Season 1Rated ★ 4.5
Marco PoloRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.5