Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5