Movies
Ratings
230
National TreasureRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0