Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.0
9Rated ★ 2.0
Into the WildRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Dorian GrayRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Kirikou and the Wild BeastsRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.5