Movies
Ratings
389
Love LetterRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
All of Us StrangersRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5