Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5- Green DaysRated ★ 4.5
1408Rated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0