Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0