Series
Ratings
149
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- SmileRated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 2.0
- Flowers for AlgernonRated ★ 3.5
Don't Cry AnymoreRated ★ 2.5- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 4.0