Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0