Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5