Titles you rated
Middle School Student ARated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0