Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
RushmoreRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0