Movies
Ratings
214
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5