Movies
Ratings
231
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Gnomeo & JulietRated ★ 2.5
The Other WomanRated ★ 3.5