Movies
Ratings
89
ForgottenRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5