Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0